Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 08.11.2017
22:55
[Iнтер] Стосується кожного - 08.11.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 8 листопада 2017 року.

Повістка опікунам

Рік тому 54-річна Світлана Коваль і її чоловік Михайло стали опікунами сестер Насті та Ані Говенко з Чернігова. Цих дівчаток Світлана вважає справжнім подарунком долі. Довгих двадцять років подружнього життя жінка мріяла про дитину. І ось недавно Світла, нарешті, стали називати "мамою", а в будинку став звучати дитячий сміх. Але несподівано це щастя затьмарила повістка в суд. Новина про те, що біологічні батьки хочуть відновити права на своїх дочок шокувала Світлану і Михайла. У студії "Стосується кожного" ми спробуємо з'ясувати, чому біологічні батьки вирішили повернути дітей в сім'ю і чи зможуть вони зробити щасливими дітей, яких одного разу вже зрадили?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, 8 листопада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: