Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 21.06.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 08.06.2018
22:42
[Iнтер] Стосується кожного - 08.06.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 8 червня 2018 року.

Очікування смертної кари

34-річний український моряк уже більше року знаходиться в Ірані - його звинувачують в умисному вбивстві матроса, за що йому загрожує смертна кара. У листопаді 2016 року моряку з 15-річним стажем Андрію Новічкова запропонували контракт на судні іранської компанії. Андрій був єдиним українцем серед всього екіпажу, але все одно погодився - терміново потрібні були гроші на лікування мами. Мама померла, як тільки Андрій вилетів з України, так і не дочекавшись допомоги від сина. Восени минулого року Андрія випустили під підписку про невиїзд і з тих пір він живе в покинутій будівлі - без їжі, грошей і права на повернення додому. Чи можна довести невинність українських моряків і змінити вирок? У студії «Стосується кожного» бабуся українського моряка, для якої сьогоднішній ефір - єдина надія на порятунок онука!

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2018, Червень, Інтер, стосується кожного, токшоу, 8 червня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: