Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 08.06.2017
22:27
[Iнтер] Стосується кожного - 08.06.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 8 червня 2017 року.

Кримінальна доля

Відео-звернення з проханням допомогти повернути молодшого сина багатодітна мама Тетяна Плашенко записала всього за день до своєї трагічної загибелі. В середині травня служба у справах дітей забрала дитину з цієї сім'ї після того, як мама на тривалий час залишила 4-річного малюка одного з 90-річною тіткою. Тетяна просила допомогти їй повернути сина і обіцяла не повторювати своїх помилок. Щоб розібратися в цій ситуації, журналісти "Стосується кожного" виїхали в село, де жила Тетяна, і стала свідками справжньої трагедії. Тетяна була виявлена ​​мертвою, її старший син Олександр підозрюється в скоєнні вбивства, а середній - Сергій - затриманий за напад з холодною зброєю. Що стало причиною трагедії в багатодітній родині? І що зробити, щоб маленький Вова не успадкував кримінальну долю старших братів?

Сьогодні в студії «Стосується кожного» родичі малюка і люди, від яких тепер залежить його майбутнє.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, 8 червня, Червень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: