Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Турецький гамбіт (08.05.2015)
23:01
[Iнтер] Стосується кожного. Турецький гамбіт (08.05.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 8 травня 2015 року.

Турецький гамбіт

Шокирующая история украинки о несбывшейся турецкой мечте! Полтавчанка Татьяна Побережник с мамой и маленькой дочерью Айлин бежали на Родину из Стамбула. Отец маленькой Айлин – Тунджай Темур – познакомился с Татьяной пять лет назад, когда девушка приехала на заработки в Анталию. Через два года украинская красавица родила состоятельному турку дочь. Мужчина женат, и бросать семью не собирался. Все эти годы Таня воспитывала Айлин в Украине и не знала, что Тунджай готовит план похищения дочери. Три месяца назад мужчина вывез девочку в Турцию и отказался возвращать домой. Татьяна с мамой, рискуя жизнью, отправились за границу вызволять малышку. Что довелось им пережить на пути к спасению, женщины расскажут в студии "Касается каждого".

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, Інтер, токшоу, стосується кожного, 8 травня, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: