Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 08.03.2017
23:48
[Iнтер] Стосується кожного - 08.03.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 8 березня 2017 року.

Місія жінки

Унікальний випадок в українській гінекології. У 26-річної Олени Сєдової з Дніпропетровської області пологи розтягнулися на 38 днів! Півтора місяці Олена провела в пологовому будинку. Їй не можна було пересуватися, будь-яке необережне рух могло коштувати життя трьом її дочкам. Інша багатодітна мама з Чернігівської області Лариса Скоба народила свою третю дитину всупереч заборонам лікарів і зло страшному діагнозу: рак четвертої стадії. Що може бути прекрасніше слова мама? І в чому справжнє призначення жінки? Неймовірні історії про любов і самопожертву. У студії «Стосується кожного» мами - такі різні, але такі люблячі і надихаючі.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, березень, 2017, 8 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: