Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 20.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 08.02.2018
20:58
[Iнтер] Стосується кожного - 08.02.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 8 лютого 2018 року.

Вимушена зрада

Уже кілька місяців багатодітна мама 39-річна Юлія Щур з Полтавської області намагається хоча б поговорити зі своїми дітьми. У серпні минулого року Юля не витримала побоїв чоловіка і втекла від нього до іншого чоловіка. 49-річний Микола Федак стверджує, що його колишня дружина сама винна, а на тілі чоловіка ще недавно були страшні опіки. Так закінчилася чергова сварка між подружжям. У студії "Стосується кожного" ми спробуємо з'ясувати, чому діти відмовляються визнавати рідну маму. І чи зможе вона сьогодні достукатися до дитячих сердець.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 8 лютого, 2018, лютий, стосується кожного, токшоу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: