Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 07.12.2015
22:34
[Iнтер] Стосується кожного - 07.12.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 7 грудня 2015 року.

Бідність - не вирок

Чи можуть діти відмовлятися жити зі своїми батьками? Богдан, Оксана і Володя кілька тижнів тому сполохали весь Івано-Франківськ. Вони втекли з дому, їх розшукувало 20 пошукових груп! Але, коли знайшли - діти зі сльозами на очах благали не віддавати їх назад батькам. Батьки були шоковані таким вчинком своїх дітей. Вони стверджують, що втікачів і пальцем ніколи не чіпали. Єдина причина втечі, як стверджує багатодітна мама Ольга Рочняк, це бідність. Вона думає, що малюки просто образилися на нездатність батьків купувати їм все, що вони хочуть. Чи насправді бідність батьків могла підштовхнути дітей до небезпечних пригод? У студії «Стосується кожного» ми спробуємо з'ясувати, що стало справжньою причиною їх втечі, і чому діти категорично відмовляються повертатися до батьків?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 7 грудня, грудень, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: