Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 21.06.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 07.06.2018
22:42
[Iнтер] Стосується кожного - 07.06.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 7 червня 2018 року.

Оманливі зміни

Ольга Сироткіна з Дніпра чотири місяці тому вдруге стала мамою. Прямо з пологового будинку разом з малятком і 4-річним сином Ольга змушена була вирушити в реабілітаційній центр, оскільки чоловік кинув її ще вагітною і повертатися було нікуди. А на початку травня служби помістили дітей в лікарню і обмежили доступ до них. Ольга каже, що розраховувати на підтримку рідних вона не може. Два роки тому її батьки дуже голосно розлучилися і батько просто виставив їх разом з маленькою дитиною, мамою Світланою і 13-річною сестрою на вулицю. Безвідповідальність матері, якій зручно бути жертвою, або результат зради близьких чоловіків, які не змогли захистити її в важкий момент. Наші редактори розшукали тата новонародженої дочки Ольги. Чи знає він, що дівчинка вже тиждень живе без мами?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: стосується кожного, токшоу, 7 червня, 2018, Червень, Інтер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: