Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 07.03.2016
23:11
[Iнтер] Стосується кожного - 07.03.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 7 березня 2016 року.

правда про прийомне життя

Ось уже два роки 33-річна багатодітна матір Діна Олійник звертається до всіх інстанцій, щоб повернути своїх дітей. У 18 років у неї забрали першого сина-немовляти і визначили в прийомну сім'ю. А три роки тому - ще трьох дітей.

Досяг повноліття Ярослав, повернувся додому до рідної мами. Він вперше розповів, як над ним знущалися в прийомній сім'ї. Після шокуючих подробиць про життя старшого сина, багатодітна мама вирішила за всяку ціну добитися повернення всіх своїх дітей. Як вийшло, що життя в прийомній сім'ї виявилося страшніше, ніж з матір'ю, позбавленою батьківських прав? У студії «Стосується кожного» ми спробуємо з'ясувати: чи правду каже Ярослав, і чи є шанси у багатодітній матері повернути своїх дітей додому?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, березень, стосується кожного, токшоу, 7 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: