Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 06.12.2017
22:02
[Iнтер] Стосується кожного - 06.12.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 6 грудня 2017 року.

Дочка на розрив

Днями 6-річну Дашу Рудик рідний батько викрав прямо зі школи. Чоловік вирішив, що колишня дружина недостатньо стежить за дитиною. Але вчителі почали цікавитися, чому дитина не з'являється на заняттях, і мама знову забрала дочку до себе. Уже чотири роки батьки не можуть домовитися, хто з них краще доглядає за донькою, а Даша живе то з мамою, то з татом. Більше десяти років тому сім'я пережила трагедію, пожежа забрала життя двох старших дітей Володимира та Валентини. Чому батьки не можуть об'єднатися заради єдиної дочки? У студії «Стосується кожного» з'ясуємо, які помилки минулого заважають побудувати майбутнє і як знайти вихід з патової ситуації.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, грудень, 6 грудня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: