Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 06.11.2017
22:55
[Iнтер] Стосується кожного - 06.11.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 6 листопада 2017 року.

Синдром жертви

"Олексій - справжній тиран. Я боюся, він мене вб'є!" - так 28-річна багатодітна мама Світлана Журавльова розповідає про скандали з колишнім чоловіком. З Олексієм Світлана познайомилася ще в юності. Вони одружилися, коли дівчині було всього 16 років. Спочатку сімейне життя складалося добре: чоловік і жінка будували плани і мріяли про дітей, але з появою первістка, Олексія немов підмінили ... Сьогодні в студії «Стосується кожного» ми спробуємо з'ясувати, чому маленькі діти стали заручниками агресії тата і нерішучості мами?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, 6 листопада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: