Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 15.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 06.11.2015
23:16
[Iнтер] Стосується кожного - 06.11.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 6 листопада 2015 року.

Мама на виріст

Кілька днів тому 5-річна Анечка Давиденко з Чернігівської області втратила батька. Віталій помер раптово від серцевого нападу. Дівчинку забрала до себе сім'я рідного брата Віталія. Олександр і Леся хочуть удочерити Аню і піклуватися про неї, як про рідну дитину. Але, дізнавшись про смерть колишнього чоловіка, на порозі будинку з'явилася рідна мама Ані - Людмила Давиденко. Вона кинула дитину ще в грудному віці і не бачилася з донькою вже більше року. Жінка заявила свої права на дитину. Чи можна повірити матері, яка змирилася з життям без доньки? У студії «Стосується кожного» зберуться родичі маленької Ганнусі. Чи зможуть вони вирішити, хто далі буде ростити, і виховувати дитину?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, стосується кожного, токшоу, 6 листопада, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: