Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 06.10.2017
22:26
[Iнтер] Стосується кожного - 06.10.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 6 жовтня 2017 року.

Уроки жорстокості

Як конфлікт двох шестикласниць переріс в гучні розборки дорослих? Батьки 11-річної Карини Шпильовий стверджують, що їхня дочка була побита однокласницею прямо в шкільному кабінеті. З дитинства Карина і Настя були кращими подругами, але рік тому між дівчатками стався перший конфлікт. З тих пір дружбу прийшов кінець. Багатодітна мама Каріни - Світлана Тарасенко - вирішила публічно заступитися за свою побиту доньку. Вона зажадала офіційних пояснень від керівництва школи і села. Але замість вибачень тепер її можуть позбавити батьківських прав на всіх п'ятьох дітей. Чи зможе багатодітна мама знайти захист в студії «Стосується кожного»

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, 6 жовтня, жовтень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: