Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 16.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 06.09.2017
22:39
[Iнтер] Стосується кожного - 06.09.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 6 вересня 2017 року.

Наслідки мовчання

Кілька старих фотографій - єдине, що нагадує 34-річна Світлана Чоловійчук про здорове і повне надії минуле. Уже півроку багатодітна мама не виходить з дому і нічого не їсть. За цей час вона втратила понад 20 кілограмів. Наші редактори привезли Світлану в столицю, щоб допомогти їй пройти обстеження і встановити причину прогресуючої анорексії. Але родичі багатодітної мами стверджують, що і так знають, від чого вона страждає. Наслідки важкої праці або регулярні побої? Що насправді з'їдає багатодітна мама? У студії "Стосується кожного" спробуємо з'ясувати, чому люди бояться відверто говорити про насильство і до яких наслідків може призвести мовчання.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, 6 вересня, Вересень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: