Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 25.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 06.07.2017
22:07
[Iнтер] Стосується кожного - 06.07.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 6 липня 2017 року.

Татова увага

Гучний скандал в Переяслав-Хмельницькому районі Київської області! 12-річна дівчинка звинуватила свого батька в систематичних сексуальних домаганнях. Чоловік відсидів 20 років у в'язниці, односельці його давно побоюються і намагаються обходити цей будинок стороною. В середині червня наша знімальна група вирушила в Переяслав-Хмельницький район, щоб провести власне розслідування. Але журналістів там зустріли зі зброєю! Вже на наступний день дівчинку забрали з сім'ї в соціально-реабілітаційний центр. А односельці, пересиливши свій страх, зібралися під будинком багатодітній сім'ї з пікетом. Плід дитячих фантазій або страшна правда, в яку не хочуть вірити близькі? Нашим редакторам вдалося переконати багатодітного батька довести свою невинність на поліграфі. Сьогодні в студії "Стосується кожного" ми озвучимо результати незалежних експертиз та детектора брехні.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: липень, Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, 6 липня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: