Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 21.06.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 06.06.2018
22:42
[Iнтер] Стосується кожного - 06.06.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 6 червня 2018 року.

Проклята доля

Четверо дітей Тетяни Приходько з Київської області виявилися в притулку після того, як в багатодітній родині померла тримісячна Лілія, а маму звинуватили в тому, що вона не додивилася дитини. Біди в сім'ї почалися в 2015 році. Спочатку помер чоловік Тетяни, а слідом ще двоє малюків. Багатодітна мама вважає, що на її родині лежить родове прокляття, яке не дозволяє їй розірвати цей смертельний коло і вберегти дітей від трагедії. Але сусіди Тетяни ніякої містики в смертях дітей не бачать. У селі багато хто вважає, що головна причина трагедій - це безвідповідальність матері. Чому діти гинуть один за одним? І яка доля чекає малюків, які опинилися в притулку? У студії «Стосується кожного» ми спробуємо розвіяти міфи про родове прокляття і знайти справжні причини дитячої смертності в цій родині.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2018, Інтер, Червень, 6 червня, токшоу, стосується кожного | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: