Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 06.06.2017
22:27
[Iнтер] Стосується кожного - 06.06.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 6 червня 2017 року.

Фотографія дочки

Про те, що у нього є дочка, 24-річний Ярослав Демчик з Києва дізнався випадково завдяки фото дитини, яке виклала на своїй сторінці в соцмережі його колишня дівчина Юля. Ярослав і Юля прожили разом зовсім недовго. Багато сварилися і розлучилися погано. Але дитини Юля все одно вирішила залишити. Після того, як Ярослав дізнався про малятку, Юля погодилася почати все спочатку заради дочки. Але нові старі відносини закінчилися через рік - ще більшим скандалом. Юля виставила Ярослава за двері і заборонила йому навіть наближатися до дочки. Щире бажання піклуватися про дочку або спроба будь-яким способом повернути відносини з її мамою?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, 5 червня, Червень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: