Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 06.05.2016
23:07
[Iнтер] Стосується кожного - 06.05.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 6 травня 2016 року.

Відчайдушна мама

Людмилу Грищенко з Вінниці рідні називають відчайдушною мамою - вона народила дочку в 58 років! Вага дівчинки при народженні склав всього півтора кілограма! Але Людмила виходила дочка в домашніх умовах. Поліна - друга дитина в сім'ї. Старшу доньку, Анастасію, Людмила народила в 54 роки, і вже тоді її попереджали про ризик для життя. Пізні пологи: відчайдушний крок або зріле рішення? У студії «Стосується кожного» 58-річна мама вперше покаже своїх дочок і розповість, через що їй довелося пройти на шляху до мрії про материнство.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, 6 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: