Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 06.04.2017
22:45
[Iнтер] Стосується кожного - 06.04.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 6 квітня 2017 року.

Хто кому аферист?

2 вересня минулого року мешканка Харківської області Валентина Глітко разом зі своїм цивільним чоловіком Володимиром опинилися на вулиці. Колишній господар будинку, в якому проживало подружжя, викликав поліцію і виставив їх за хвіртку. Будинок, з якого видворили сім'ю, Валентина Глітко придбала в розстрочку, а вселитися в нього дозволили відразу. Навіть, виплативши всю суму за будинок, Валентина не дочекалася обіцяних документів на нерухомість. Господар постійно вимагав ще гроші. Відчувши недобре, Валентина звернулася до суду. Продавець будинку - багатодітний батько Ігор Кривенко - стверджує, що сам став жертвою афери і ледь не позбувся будинку. Хто кого обдурив? У студії «Стосується кожного» ми спробуємо розібратися, чому звичайна угода з нерухомістю закінчилася взаємними звинуваченнями в шахрайстві?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 6 квітня, Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: