Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 16.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 06.04.2016
22:59
[Iнтер] Стосується кожного - 06.04.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 6 квітня 2016 року.

Випускний для мами

18-річна Христина Миронова з Чернігівської області поскаржилася до редакції «Стосується кожного» на свою тітку-опікуна. Дівчина стверджує, що тітка звинувачує її в марнотратстві сімейного бюджету і відмовляється купувати школярці випускну сукню. Після чергового скандалу одинадцятикласниця пішла з дому до свого хлопця, і повертатися до тітки не збирається. 26-річна Віта Селюк впевнена, що племінниця вирішила обмовити її, намагаючись помститися за те, що та забороняла їй зустрічатися з хлопцем. Чому мати Христини не змогла здійснити бажання рідної дочки, і хто готовий відправити школярку на випускний бал у сукні її мрії?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 6 квітня, Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: