Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 20.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 06.03.2017
23:48
[Iнтер] Стосується кожного - 06.03.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 6 березня 2017 року.

Групи смерті

З початку лютого цього року правоохоронці запобігли спробам дитячих самогубств в Луцьку, Херсоні, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові та Києві. За даними департаменту кіберполіції, щодня сотні дітей вступають в групи смерті. Небезпечні ігри з'явилися не тільки в Україні, але і в Казахстані, Латвії, Естонії та інших країнах. Сьогодні в спеціальному випуску «Стосується кожного» зі студією на зв'язку батьки і правоохоронці різних країн. Ми будемо відверто говорити з підлітками і батьками про те, як уберегти дітей від виконання небезпечних завдань.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, березень, 2017, 6 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: