Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Біль дитини (06.03.2015)
23:43
[Iнтер] Стосується кожного. Біль дитини (06.03.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 6 березня 2015 року.

Біль дитини

Що важливіше для рідних людей - довести свою правоту або об'єднатися, щоб перемогти хворобу? У 5-річного Кирила Іванова із Запорізької області з народження серйозне захворювання хребта. Кирило не ходить і мучиться від сильних болів. Хлопчик вже переніс дві операції, але вони закінчилися невдало. Численні родичі звинувачують в цьому не тільки лікарів, а й один одного. Чи насправді, погіршення здоров'я хлопчика тільки на совісті лікарів?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, березень, токшоу, стосується кожного, Интер, 6 березня, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: