Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 22.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 06.02.2018
20:58
[Iнтер] Стосується кожного - 06.02.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 6 лютого 2018 року.

Помилки без висновків

Під час огляду семимісячної дитини фельдшер Лариса Дігол з Одеської області виявила на тілі дівчинки сліди від гасіння недопалків. Будинок, в якому росли двоє дітей, був у занедбаному стані, а мама не з'являлася в ньому чотири доби. Як потім з'ясувалося, жінка зникла після чергового скандалу з батьком дітей. Зараз малюки в лікарні, а служби готують документи на позбавлення батьківських прав. Хто залишив на тілі дитини каліцтва? Сьогодні мама кинутих дітей прийде в студію «Стосується кожного», щоб розповісти, що насправді відбувалося в напівзруйнованому будинку.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2018, 6 лютого, токшоу, стосується кожного, Інтер, лютий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: