Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 17.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 05.11.2015
23:16
[Iнтер] Стосується кожного - 05.11.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 5 листопада 2015 року.

Заборонений укол

Злочин досвідченого спортсмена або зведення особистих рахунків батьків? 12-річний Кирило Пасько з Рівненської області опинився в центрі допінг-скандалу. Позовом до суду завершилися відвідування секції важкої атлетики, в якій хлопчик тренувався майже рік. Весь цей час батьки раділи успіхам дитини. Але одного разу мама Кирила прочитала переписку тренера з її сином у соціальних мережах. Вона забила тривогу і відразу звернулася в міліцію. У чому полягають звинувачення досвідченому тренеру, який виховав кілька поколінь успішних спортсменів? І чому скандал не вщухає навіть після рішення суду?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, стосується кожного, токшоу, 5 листопада, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: