Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 16.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 05.09.2017
22:39
[Iнтер] Стосується кожного - 05.09.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 5 вересня 2017 року.

Обмежене минуле

Весілля 39-річний юриста з Рівного Юрія Островського і 30-річна сирота з Кривого Рогу Уляни Унгуряновой ще кількох місяців назад обговорювали всю країну. Два одиноких людини з інвалідністю познайомилися по інтернету і майже відразу вирішили поєднати свої долі. Але вже через місяць молодята подали на розлучення. Про те, що насправді відбувається в цій сім'ї, розповів доглядальниця Юрія - 52-річна Алла Рабійчук. Вона вважає, що Уляна з самого початку обманювала чоловіка. Сьогодні вперше після гучного скандалу Уляна готова відверто розповісти про своє життя і розвіяти чутки про минуле. У студії "Стосується кожного" - історія людей, майбутнє яких обмежує минуле. Хто насправді став жертвою обману, а хто намагається використовувати інвалідність в корисливих цілях?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, 5 вересня, Вересень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: