Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 21.06.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 05.06.2018
22:42
[Iнтер] Стосується кожного - 05.06.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 5 червня 2018 року.

Прийомна рідня

У жахливих умовах ось уже десять років змушена жити 65-річна сумчанка Тетяна Касьянова. В справжнє пекло життя пенсіонерки перетворив її 32-річний прийомний син Сергій. Своїх дітей подружжя мати не могли, тому постаралися віддати всю свою любов і турботу дитині, якого покинула рідна мама. Проблеми почалися як тільки помер глава сім'ї. Сергій двічі був одружений, але обидва шлюби виявилися невдалими. Нещодавно він привів до рідної домівки нову жінку, яка шокувала Тетяну Василівну заявою про намір привести в будинок новоспеченої свекрухи своїх чотирьох дітей. Гени неблагополучних батьків або банальна невдячність за гідне дитинство?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: стосується кожного, токшоу, 5 червня, 2018, Червень, Інтер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: