Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 05.05.2016
23:07
[Iнтер] Стосується кожного - 05.05.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 5 травня 2016 року.

В об'єктиві підозр

46-річний Сергій Бондар з Харківської області влаштував справжню стеження за власною дружиною з однією метою: викрити 39-річну Надію в зрадах. Подружжя прожило в шлюбі 19 років. У них четверо дітей. Розбрат у родині почалися рік тому після того, як Надія заявила, що починає активну роботу над собою. Постійні скандали і переслідування чоловіка змусили багатодітну маму подати на розлучення і покинути рідний дім разом з молодшим сином Марком. Три дочки залишилися з Сергієм. Любов до дітей або показна турбота заради перемоги в особистих розборках? У студії «Стосується Кожного» ми спробуємо зрозуміти, чи можна залагодити суперечку так, щоб стороною, що програла не опинилися діти.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, 2016, Інтер, 5 травня, токшоу, стосується кожного | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: