Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 05.04.2017
22:45
[Iнтер] Стосується кожного - 05.04.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 5 квітня 2017 року.

Перевірка на дієздатність

8 лютого цього року ми розповіли про 26-річного Олександра Редчіче з Чернігівської області. Тоді хлопець, який зумів самотужки впоратися зі страшними діагнозами, вперше зустрівся зі своєю мамою, яка відмовилася від нього відразу після народження. Заради цієї зустрічі, про яку Саша мріяв все життя, він домігся офіційного визнання своєї дієздатності і вийшов із закритого інтернату. За лаштунками проекту мама обіцяла Сашкові, що тепер ніколи не відпустить, але вже через тиждень після ефіру перестала відповідати на його дзвінки. В цей же час багатодітна пара з Чернівців, побачивши Сашу в "Стосується кожного", запропонувала йому не тільки житло, але і справжню люблячу сім'ю. Нові зустрічі і знайомства. Нове життя після ефіру. Як складеться подальша доля героїв однієї з найбільш зворушливих історій «Стосується кожного» і що скаже рідна мама Саші, коли дізнається, кого тепер він називає мамою!

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, 5 квітня, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: