Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Дитячий лист (05.03.2015)
23:43
[Iнтер] Стосується кожного. Дитячий лист (05.03.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 5 березня 2015 року.

Дитячий лист

Тривожного листа до редакції «Стосується кожного» написали два брати - Максим і Дмитро Нічекі з Херсонської області. Їх батьки розлучилися 9 років тому. Батько поїхав, а у мами з'явилася нова сім'я. Брати втекли від рідної матері і живуть зі своєю бабусею. Нещодавно їм стало відомо, що батько, якого вони не бачили 7 років, збирається їх забрати до себе. У листі брати попередили, що покінчать з собою, якщо їх не залишать у спокої. Чому через стільки років батько захотів забрати хлопчиків? І чому вони так бояться переїжджати до тата? У студії «Стосується кожного» ми дізнаємося, що насправді змусило дітей просити допомоги у телебачення?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, березень, токшоу, стосується кожного, 5 березня, Интер, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: