Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 05.02.2016
23:40
[Iнтер] Стосується кожного - 05.02.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 5 лютого 2016 року.

Убивство для оправдання

Дев'ятимісячну Ангеліну Казакову з Чернівецької області рідна мати втопила у відрі з водою. Під час допиту 24-річна Марина Волковська плуталася в свідченнях. Казала, що дитина випала з коляски, що вона годувала молоком і малятко захлинулася. І тільки через час зізналася, що втопила дитину через постійні докорів своєї свекрухи. Рідні Марини впевнені, що поодинці вона не могла скоїти такий звірячий злочин. Що стало причиною вбивства: ненависть до дитини або тиск з боку свекрухи? У студії «Стосується кожного» дослідження на поліграфі, яке покаже, хто ще може бути причетний до смерті маленької Ангеліни.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, 5 лютого, лютий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: