Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 04.12.2017
22:02
[Iнтер] Стосується кожного - 04.12.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 4 грудня 2017 року.

Бідна Настя

13-річна Настю, яка не може за собою доглядати, не говорить і виглядає як п'ятирічна дитина, виявили журналісти в напівзруйнованій халупі на околиці села в Житомирській області. За дівчинкою доглядає її старша сестра. Вісімнадцятирічна Галя не вміє читати і писати, але мріє вивчитися і вилікувати сестричку. Свою маму 46-річну Наталю Кравченко дівчинки не бачили вже тиждень, вона постійно пропадає на заробітках. Чому мама не просить про допомогу і не лікує дитини? У студії "Стосується кожного" з'ясуємо які прогнози будуть у медиків після повного обстеження Насті і як усім разом змінити життя сім'ї, яка змирилася з виживанням.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 4 грудня, Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, грудень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: