Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 24.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 04.11.2015
23:16
[Iнтер] Стосується кожного - 04.11.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 4 листопада 2015 року.

Домашній кілер

Трагедія у Камінь-Каширському потрясла жителів цього невеликого містечка Волинської області. 49-річна Людмила Придатко холоднокровно розстріляла у дворі власного будинку колишнього чоловіка Ігоря. Сімейна пара прожила в шлюбі 24 роки. Два роки тому Ігор і Людмила розлучилися, весь цей час пара не могла розділити майно. Родичі вбитого впевнені, що Людмила спланувала це вбивство, навіть пістолет купила з глушником. Діти вважають, що мамі довелося захищатися від батька. Самозахист або сплановане вбивство? Сліпа ревнощі або матеріальна вигода? У студії «Стосується кожного» ми спробуємо з'ясувати, що змусило жінку випустити в чоловіка всю обойму патронів.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, 4 листопада, Інтер, стосується кожного, токшоу, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: