Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 04.10.2017
22:26
[Iнтер] Стосується кожного - 04.10.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 4 жовтня 2017 року.

Лебедине гніздо

Справжнім погромом закінчився черговий скандал в багатодітній родині Лебідь. Жертвами сімейних розбірок стали шестеро дітей 39-річної Лілії Лебідь. Жінка встигла зняти на камеру телефону, як родичі силою виганяють її дітей з власних спалень. У будинку родини Лебідь трагічна історія. Ще в 90-х мама Лілії - Галина Лебідь - у розпал сімейної сварки вбила чоловіка і батька своїх дітей, і була засуджена на 6 років. Тоді 18-річна Ліля стала опікуном свого молодшого брата Романа і сестри Юлі. А сім років тому Юлію засудили за розповсюдження наркотиків, і Лілія знову стала опікуном - на цей раз трьох дітей сестри. У ніч погрому Юлія повернулася до рідної домівки і насильно поселила там ще трьох своїх дітей. Тепер між собою скандалять і молодші Лебеді. Сьогодні в студії «Стосується кожного» вперше за довгий час спадкоємці зберуться разом. Чи зможуть вони домовитися про мир, щоб зберегти в родині дітей?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 4 жовтня, Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, жовтень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: