Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 21.06.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 04.06.2018
22:42
[Iнтер] Стосується кожного - 04.06.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 4 червня 2018 року.

Різниця в батьках

Рідні сестри Іра та Інна Малюк з Миколаївської області свою маму бачили в останній раз три роки тому, а тата практично не пам'ятають. Уже шість років діти живуть в інтернаті. 36-річна мама дівчаток Світлана Малюк стверджує, що змушена була поневірятися, бо пішла від чоловіка, який був старший за неї на 20 років. Різниця у віці постійно давала про себе знати, чоловік часто ревнував і виганяв дружину з дому. Як тільки Юрій дізнався, що діти потрапили в інтернат, відразу став збирати документи щоб забрати дітей. Але мама дівчаток стверджує, що Юрій не має прав навіть на свою рідну дочку. А спроби забрати дітей з інтернату він робить просто на зло. У студії «Стосується кожного» ми спробуємо з'ясувати, чому насправді діти опинилися в інтернаті і кому з батьків вдасться повернути доньок в сім'ю.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2018, Інтер, 4 червня, Червень, токшоу, стосується кожного | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: