Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 04.05.2016
23:07
[Iнтер] Стосується кожного - 04.05.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 4 травня 2016 року.

Градус агресії

До редакції «Стосується кожного» надійшов лист з Кіровоградської області зі зверненням 13-річної Світлани Дученко. Вона просить захистити її і сестру від вітчима-тирана. Мама дівчаток - 46-річна Алла Федотова - не в змозі зупинити напади люті чоловіка. Вона намагається виправдати чоловіка, пояснюючи його агресію своєрідною реакцією на алкоголь. Після похмілля Ігор мало що пам'ятає про своїх нападах. Він не вважає, що його поведінка руйнує сім'ю. Що дорожче для матері: спокій дочок або союз з коханим? У студії «Стосується кожного» ми постараємося зрозуміти, чи є порятунок від насильства в сім'ї, і хто повинен прийняти рішення, щоб змінити життя дітей, що живуть в постійному страху?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 4 травня, травень, 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: