Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 04.04.2018
22:49
[Iнтер] Стосується кожного - 04.04.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 4 квітня 2018 року.

Вснажене дитинство

А які у вас еталони краси? 27 кілограмів при зрості метр п'ятдесят сім, так для 26-річної Юлії Василіда з Черкаської області закінчилася спроба добитися ідеальної фігури. Днями дівчину доставили в столицю в критичному стані, вона практично не могла пересуватися і була вкрай виснажена. Все почалося ще зі шкільної лави, а вдома Юля часто чула, як тато дорікав маму зайвою вагою. Всі спроби відгодувати дочка не увінчалися успіхом, Юлія втратила роботу, кинула навчання і повернулася додому. П'ять років в батьківському домі все частіше можна почути скандали, а відносини між найближчими людьми зруйновані. Невміле схуднення або брак любові в сім'ї, що насправді довело до крайнього виснаження молоду дівчину?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: токшоу, 2018, квітень, стосується кожного, 4 квітня, Інтер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: