Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 04.04.2017
22:45
[Iнтер] Стосується кожного - 04.04.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 4 квітня 2017 року.

Аморальне програмування

Аморальний педагог або жертва провокації? Скандал в середній школі селища Залізний порт Херсонської області розгорівся в 2015 році. Стурбовані батьки школярів вимагали звільнення вчителя інформатики за сексуальні домагання до їх неповнолітнім дітям. 33-річна Вікторія Володимирівна Буряк викладала в школі з 2012 року. За словами дітей, за найменші помилки вона обзивала своїх учнів або погрожувала сексуальними покараннями. Після того, як проти педагога повстала вся школа, Вікторію Володимирівну усунули від роботи з дітьми. Але вчителька вважає звинувачення на свою адресу наклепом. Нещодавно Вікторії Володимирівні вдалося домогтися відновлення на посаді. А сьогодні вона прийде в студію «Стосується кожного», щоб довести свою невинність. На чиєму боці правда, і хто повинен відповісти за аморальні вчинки - молодий учитель, педагогічний склад школи або батьки учнів?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, 4 квітня, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: