Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 16.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 04.04.2016
22:59
[Iнтер] Стосується кожного - 04.04.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 4 квітня 2016 року.

Розлучені близнюки

20 січня 19-річна Вероніка Сотник з Кіровоградської області стала щасливою мамою дівчаток-близнят. Юна мама ще не встигла виписатися з малятами з пологового будинку, як служба у справах дітей відібрала її старшу дочку Катюшу. Вероніка ще доглядає за молодшою ​​близнючки в пологовому будинку, але, як тільки Сашенька набере вагу, її теж відберуть у матері. Служба у справах дітей дала матері рік, щоб вона налагодила свій побут. Однак сестра Вероніки вважає, що причина не в умовах життя. Її племінників все одно не повернуть рідної мами. У студії «Стосується кожного» ми спробуємо зрозуміти справжні причини і допомогти Вероніці відстояти право на виховання своїх дочок.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, 4 квітня, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: