Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 19.01.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 04.03.2016
23:15
[Iнтер] Стосується кожного - 04.03.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 4 березня 2016 року.

Таємниця двох Лілій

$35-річну багатодітну матір Олену Струтинського з Тернопільської області зараз розшукує її чоловік, мама, соціальні служби двох областей. Телефони Олени відключені, вона не виходить на зв'язок навіть зі своїми рідними дітьми. У родині Струтинський шість дітей.

16-річна Лілія завжди вважала себе старшою донькою. Але півроку тому вона дізналася, що у Вінницькій області живе ще одна дочка її мами. Її теж звуть Лілія і їй 18 років. Лілія-старша після сімнадцяти років розлуки зуміла розшукати свою маму через соцмережі. А через два місяці вони разом зникли. У студії «Стосується кожного» сім'я, яка сподівається знайти Олену за допомогою нашої програми. А ми спробуємо з'ясувати, як зникнення багатодітної матері пов'язано з таємницею двох Лілій?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, березень, 4 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: