Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Доросле тіло (04.03.2015)
23:43
[Iнтер] Стосується кожного. Доросле тіло (04.03.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 4 березня 2015 року.

Доросле тіло

Дитяча хвороба, яка може призвести до дорослих проблем. Дворічна дівчинка з тілом підлітка! Батьки маленької львів'янки Насті Хомин виявили, що у неї почалися місячні і не за віком збільшена груди. У 9-річної Діани Бережок з Черкас вже в 5 місяців виросли груди як у 12-річної дівчинки! Обом дівчаткам лікарі поставили діагноз «передчасне статеве дозрівання». Медики попередили: якщо терміново не почати лікування гормонами - в майбутньому можливе безпліддя! Чи насправді необхідно тривале і дороге лікування? У студії «Стосується кожного» ми обговорюємо - як вчасно розпізнати серйозне захворювання і вберегти свою дитину від можливих комплексів?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, березень, токшоу, стосується кожного, 4 березня, Интер, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: