Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 03.12.2015
21:47
[Iнтер] Стосується кожного - 03.12.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 3 грудня 2015 року.

Особливі для спецшколи

У 10-річного Діми та 7-річної Христини Туркот з Тернополя ще в дитинстві виявили складну генетичну патологію. Їхня мама, Людмила, не втрачає надії дати їм гідну освіту. Два роки брат і сестра вчилися в спеціалізованій школі для дітей з особливими потребами. Але в нинішньому році директор Лариса Акменс заявила, що для дітей Людмили в цій школі місця немає. Мама домоглася, щоб дітей повернули в клас, в звичну шкільну атмосферу. Але одного разу батьки дізналися, що їхні діти, замість того, щоб вчитися з іншими, весь навчальний день проводять в ізоляторі !! Самоуправство керівництва чи впертість батьків? У студії «Стосується кожного» ми дізнаємося, чи зможе директор спецшколи пояснити свою вибірковість в учнях?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, 3 грудня, грудень, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: