Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 03.11.2015
23:16
[Iнтер] Стосується кожного - 03.11.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 3 листопада 2015 року.

Втеча сім'ї

Щира турбота про сина чи спроба повернути втекла дружину будь-яким способом. 35-річний Сергій Денисенко з Дніпропетровська три місяці не бачив свого шестимісячного сина. У середині літа його дружина вночі втекла з малюком і тепер приховує дитини від батька. Саша народився недоношеним. Відразу після появи на світ у хлопчика запідозрили серйозне захворювання нирок. Батько впевнений, що в бігах здоров'ю сина загрожує небезпека. Журналістам «Стосується кожного» вдалося розшукати матір-утікачку. Сьогодні, вперше після втечі, Тетяна і Сергій зустрінуться у студії «Стосується кожного», щоб обговорити майбутнє своєї сім'ї та здоров'я сина.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, стосується кожного, токшоу, 3 листопада, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: