Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 03.10.2017
22:26
[Iнтер] Стосується кожного - 03.10.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 3 жовтня 2017 року.

Зародження агресії

Пішов в дитячий сад - повернувся з синцями та подряпинами ?! Батьки 6-річного Микити Черненко стверджують, що їх дитина стала жертвою знущань з боку педагога дитячого садка. Сама Марія Лісовенко - вихователь з 40-річним стажем - всі звинувачення на свою адресу заперечує. Майже два місяці батьки Микити не можуть покарати винних у побитті свого сина. А недавно і самі потрапили під звинувачення в насильстві над дитиною. Жорстокість в дитячому садку або насильство в сім'ї? У студії «Стосується кожного» ми спробуємо з'ясувати, що заважає знайти справжнього винного і як тепер дитині повернути довіру до дорослих?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, жовтень, 3 жовтня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: