Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 28.05.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 03.04.2018
22:49
[Iнтер] Стосується кожного - 03.04.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 3 квітня 2018 року.

Шкільний бойкот

Гучний шкільний скандал, що розгорівся в кінці листопада минулого року, знову набирає обертів. Батьки другокласників, які навчаються в спецкласі, повстали проти нового учня. У попередній школі восьмирічного хлопчика звинувачували в систематичному порушенні дисципліни, а бійки, які відбувалися з його участю, зафіксували камери відеоспостереження. За рішенням спеціальної комісії після виходу в ефір програми «Шкільний бойкот» дитини вилучили з сім'ї. Однак уже через два місяці батько повернув сина і навіть переклав його в нову школу, визначивши в клас, де навчаються діти з захворюваннями органів зору. Наслідки громадської думки або спроба убезпечити власних дітей від можливої ​​трагедії? Сьогодні в студії «Стосується кожного», ми намагаємося з'ясувати, як такий гіперактивна дитина виявився в спецкласі?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2018, Інтер, 3 квітня, токшоу, стосується кожного, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: