Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Спокуса прощення (03.04.2015)
22:56
[Iнтер] Стосується кожного. Спокуса прощення (03.04.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 3 квітня 2015 року.

Спокуса прощення

Чому жінки готові жаліти тих, хто зробив їх нещасними? Жанна і Микола Буреліни з Вінницької області прожили разом 23 роки. Всі ці роки були суцільним скандалом. Заради дітей Жанна терпіла від чоловіка побої, звинувачення у зрадах і приниження. Кілька років тому вона знайшла в собі сили і розлучилася з чоловіком-тираном. Але розлучення так і не став остаточним розривом відносин. Жанна сумнівається, чи правильно поступила з колишнім чоловіком? Як не піддатися спокусі вибачення?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, Интер, квітень, кохання, 3 квітня, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: