Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 03.03.2017
22:52
[Iнтер] Стосується кожного - 03.03.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 3 березня 2017 року.

Голодні полонені

Коли безвідповідальність дорослих загрожує життю дітей! В середині лютого багатодітна мама Ірина Перепелиця з Черкас кинула своїх малолітніх дітей одних в квартирі, без нагляду і продуктів харчування. Старша 7-річна Даша протягом декількох діб напувала 3-річного брата і 2-річну сестру водою з цукром. Кинутих дітей виявила співробітниця водоканалу і тут же викликала поліцію. Молодших дітей тут же відправили до лікарні, а старшу дівчинку - в притулок. Мама дітей стверджує, що залишила малюків одних всього на пару годин, щоб знайти гроші на прожиток. У студії «Стосується кожного» багатодітна мама, яка стверджує, що разом з дітьми стала жертвою злиднів і байдужості рідних.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, березень, токшоу, стосується кожного, 3 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: