Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 03.03.2016
23:15
[Iнтер] Стосується кожного - 03.03.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 3 березня 2016 року.

Завал на Хмельницького

Тиждень тому столицю шокувала подія, яка сталася в самому центрі Києва. Серед білого дня обвалилися перекриття в п'ятиповерховому будинку. З моменту аварії журналісти «Стосується кожного» стежили за розвитком подій. Шестеро людей вдалося дістати з-під завалів. Ще двоє людей так і не дочекалися допомоги. Кілька днів тому рятувальні роботи завершили.

І сьогодні ми готові говорити про причини обвалення і можливі наслідки для його учасників. Хто повинен відповісти за смерть і каліцтва людей, що опинилися там, де їх не повинно було бути?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, березень, 3 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: