Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 03.02.2016
23:40
[Iнтер] Стосується кожного - 03.02.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 3 лютого 2016 року.

Тест на розбещеність

Напередодні Нового року Марія Максимюк з Хмельницької області виявила шокуючу записку в зошиті своєї 13-летнеей внучки Світлани Ахуново. Дівчинка написала, що хоче покінчити життя самогубством, оскільки вітчим і його брат намагалися її спокусити. Мама дівчинки, Людмила Ахунова не вірить, що її нинішній чоловік Роман міг приставати до старшої дочки. І стверджує, що все це спеціально затіяла її рідна мати, щоб зруйнувати їхню родину. У студії «Стосується кожного» ми дізнаємося результати дослідження на поліграфі і відповідь на питання: чи було насильство над Світланою, або все це вигадки 13-річного підлітка.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, 3 лютого, лютий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: