Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 02.11.2017
22:38
[Iнтер] Стосується кожного - 02.11.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 2 листопада 2017 року.

Заручник егоїзму

Більше тижня другокласник Богдан Клікіч був змушений вчити уроки і робити домашнє завдання прямо в під'їзді. Це при тому, що квартира, в якій живе хлопчик, знаходиться зовсім поруч - поверхом вище. З'ясувалося, що на сходову площадку Богдана вигнав рідний батько! Мама хлопчика поїхала на заробітки до Польщі, залишивши сина під наглядом бабусі і колишнього чоловіка, який після чергового скандалу з тещею вигнав з дому і її, і власну дитину. Сьогодні в студію «Стосується кожного» ми запросили батьків 8-річного Богдана, щоб з'ясувати, в який момент дитина виявився інструментом їх маніпуляцій і помсти?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, 2 листопада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: