Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 02.11.2015
23:16
[Iнтер] Стосується кожного - 02.11.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 2 листопада 2015 року.

Самосуд над підлітком

Чи може самосуд бути справедливим покаранням? У невеликому селі Обухові Вінницької області конфлікт двох школярів переріс у справжній дорослий скандал. Мати 13-річного Дениса - Вікторія Люблінська заступилася за свого сина, над яким знущався старшокласник Віктор Шушарин. Вітю виховує бабуся, його маму позбавили батьківських прав. Бабуся вважає, що Вікторія напала і жорстоко побила її онука. У студії «Стосується кожного» всі учасники конфлікту на шкільному стадіоні. Чим може обернутися спроба дорослих вирішити дитячі проблеми? Дивіться, як дитячі образи можуть перерости у доросле ворожнечу.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, стосується кожного, токшоу, 2 листопада, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: